Kniha návštěv

Datum: 15.01.2010

Vložil: Linda

Titulek: Re: Zaječáci

Dobrý den Petro, jsem moc ráda, že se zaječáci líbí. Já jim říkám sporťáci a jak píšete, klece jsou pro ně opravdu na výšku nevyhovující. Já mám pro ně zatím ty největší klece, ale nemůžou v nich panáčkovat. Na trhu jsou jistě i mnohem vyšší klece a jistě bych mohla i pomoci sehnat. Mláďata čekáme tak do 10 - 14 dní, Srnečka už má vidět bříško. Také mohou být doma v ohrádce, kde se jim moc líbí a mohou stále panáčkovat. Já bych si ale ve Vašem případě opravdu dobře vybrala především socializované mládě - ono totiž vzít si do bytu toto velké plemeno rovnou z králíkárny bude dosti náročné a králíček toho potom opravdu hodně zničí. Já jsem oba vybírala především podle povahy a vyrovnanosti a až potom podle interiéru. Jinak ale chovat v bytě i velká plemena lze, chce to mít jen mládě s dobrou povahou. Já jsem takto v bytě chovala samičku obra a byla opravdu ochočená jako pes a úžasná - dokud nám jí jeden nenechavý soused nesnědl :-((. Vážila 7 kg a to je patrně pro někoho neodolatelná představa.
Ozvěte se mi na meil a nebo na telefon a můžeme se domluvit, případně pomůžu sehnat klec za dobrou cenu. Pěkný den Linda


Zpět na diskuzi